Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ranking nie mówi całej prawdy. Dominują wielkie miasta generujące ruch biznesowy. Ma to tylko pośredni związek z turystyką. A liczba organizowanych konferencji,szkoleń, firm z udziałem zagranicznym jest tych miastach zdecydowanie większa. Ranking obejmuje obejmuje liczbę noclegów w obiektach hotelowych lub innych, co nie jest wyznacznikiem liczby turystów. Warto omówić ranking, w którym odwiedzający deklarują cel turystyczny, ale pewnie takie badania nie są prowadzone.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Mazury Cud Natury odszedł w przeszłość. Promocja województwa lepiej do roboty powinna się wziąć. Kampanie wizerunkowe, akcje promocyjne...., a nie spoczywanie na lauracj jednej akcji. Nie może być tak, że powiat mrągowski (głównie zapewne Mikołajki) i Olsztyn ciągną promocję, turystów napędzając. Jest nowy szef promocji u marszałka, może się zepnie :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Może czas na połączenia lotnicze z innymi państwami europejskimi. Jak widać niemieccy turyści nie chcą już przyjeżdżać, to może ktoś inny się skusi. Osobiście zachęcam w Holandii wszystkich do spędzenia wczasów na Warmii i Mazurach, brakuje natomiast bezpośrednich lotów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0