Policjanci z Orzysza już w kilka godzin po zgłoszeniu zatrzymali jednego z młodych mężczyzn, którzy mieli ukraść pięć flag państwowych.
Pechowy skończył się wtorek dla rowerzystów. W ciągu jednego dnia potrącone zostały trzy cyklistki.
Rozmowa z zespołem The Dumplings.
Dobiegła końca tegoroczna edycja konkursu na pamiątkę regionu Warmii i Mazur. Pierwsze miejsce zajęła praca autorstwa Eleonory Toś zatytułowana "Miniaturki kafli mazurskich". Wszystkie będzie można nabyć jeszcze w tym roku.
Mocno zdziwili się pracownicy sortowni odpadów w Ełku, kiedy podczas wykonywania codziennych obowiązków znaleźli pistolet z podpiętym magazynkiem. To niejedyne tego typu znalezisko w ostatnich dniach na terenie Warmii i Mazur.
Pokazy warzenia piwa na żywo, liczne stoiska browarów lokalnych, smaczna żywność od regionalnych producentów, a do tego energetyczne koncerty. Tak będzie wyglądało Święto Warmińskiego Piwowara, które 5 sierpnia odbędzie się w Dywitach
- Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało - mówią świadkowie zdarzenia drogowego w Lidzbarku Warmińskim. Rozpędzone bmw wjechało na wysepkę oddzielającą pasy ruchu, ścięło znaki i swoją podróż zakończyło dopiero na ścieżce rowerowej.
Szczycieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Świętajno w miejscowości Kierwik. To na tamtejszym kąpielisku 67-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego spędzał wolny czas z...
Współpraca świata nauki z gospodarką, a konkretnie staże i kursy dla nauczycieli oraz uczniów. To zadania, na które zarząd województwa warmińsko-mazurskiego przyznał właśnie blisko 17 mln zł.
Blisko pięć tysięcy stałych użytkowników ma już "Bezpieczny Olsztyn", aplikacja którą zdaniem władz miasta powinien zainstalować na telefonie każdy kierowca zastanawiający się, jak po reorganizacji ruchu poruszać się po mieście.
Na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej we wtorek doszło do potrącenia rowerzystki i kolizji dwóch samochodów. Po zmianach w organizacji ruchu to miejsce miało być bezpieczniejsze
Konrad Bukowiecki ze Szczytna to jedyny przedstawiciel Warmii i Mazur na lekkoatletycznych mistrzostwach świata, które 4 sierpnia rozpoczną się w Londynie.
Mężczyzna niestety zginął na skutek odniesionych obrażeń.
Na nietypowy widok natknęli się spacerowicze w parku Podzamcze. Tam opalał się nagi mężczyzna.
Czym jest schronisko dla zwierząt, wie każdy. Ale mało kto się spotkał ze schroniskiem dla... roślin. Taka okazja będzie 12-13 sierpnia podczas Olsztyn Green Festival
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.