Warszawski pomysł na bezpłatne dla uczniów przejazdy autobusami i tramwajami nie przeszedł bez echa także w Olsztynie. Władze miasta sprawdzą, jak drogie jest to rozwiązanie
Rodzicom nie podoba się podział klas na te, które będą się musiały przenieść do innej podstawówki, i która w "trzynastce" zostanie. Postawili ultimatum: albo przenoszą się wszystkie, albo żadna.
Raperzy wystąpią w klubie Nowy AnderGrant.
Olsztyńscy piłkarze ręczni pokonali Pomezanię 23:22. - Za ten mecz należy szczególnie podziękować bramkarzom. Mateusz Gawryś obronił kilka rzutów karnych, a Łukasz Zakreta rzut w ostatniej akcji - mówi Radosław Dzieniszewski, kapitan Warmiaków.
Lekarze ze Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie przyjęli jednego dnia trzy bliźniacze porody w ciągu jednego dnia.
Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą gimnazjaliści, którzy wyrwali mężczyźnie e-papierosa, a następnie uderzyli go w twarz i przewrócili.
W poniedziałek rano doszło do uszkodzenia szyny na ul. Obiegowej. Miejsce to od razu obejrzały ekipy techniczne MPK Olsztyn.
Podopieczne Tomasza Sztąberskiego ponownie zaskoczyły wygrywając z wyżej notowanym zespołem. Tym razem pokonały prowadzący w tabeli I ligi SMS PZKosz Łomianki.
Ponad 20 kierowców jeżdżących po lodzie zostało zatrzymanych w ten weekend przez olsztyńskich wodniaków. Tym razem policjanci postanowili użyć poduszkowca.
Biało-niebiescy wystąpili w niedzielę w towarzyskim turnieju w Toruniu, gdzie przegrali 2:3 z Olimpią Grudziądz i zremisowali 1:1 z miejscową Elaną.
Prezydent Olsztyna zapowiedział powołanie specjalnego zespołu, którego zadaniem będzie stworzenie programu ożywienia Starego Miasta. Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości Starego Miasta.
Tylko w ostatnich dwóch miesiącach strażnicy miejscy odłowili w Olsztynie 70 dzików. Strażnicy apelują, żeby nie dokarmiać zwierząt.
Pomysłodawcą ReTV jest Maciej Wróbel, były szef redakcji informacji olsztyńskiego oddziału telewizji publicznej. Program debiutuje w piątek, można go będzie oglądać w internecie..
Pijanego 45-latka wyciągnęli z pojazdu przejeżdżający akurat świadkowie.
Agnieszka Kołodyńska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie powiadomiła media, że w ten sposób odpowie na zarzuty mobbingu stawiane przez jednego z pracowników tej placówki.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.