To jest megafestiwal, połączony z ekologią, dobrymi emocjami, z piękną naturą. Jedyny, najlepszy taki w Polsce - powiedziała reporterce "Wyborczej" jedna z uczestniczek Olsztyn Green Festivalu 2023.

Świetni polscy artyści, popisy DJ-ów, ekologiczne spotkania, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy. Dziewiąta edycja Olsztyn Green Festivalu przeszła do historii.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Widzowie o Olsztyn Green Festivalu

Na dwóch scenach plaży miejskiej nad olsztyńskim jeziorem Ukiel mogliśmy usłyszeć 26 koncertów. Zagrali m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, Nosowska, Beata i Bajm, Karaś/Rogucki czy Krzysztof Zalewski. A do tego DJ-e na dwóch innych scenach w strefie partnerów. W tej ostatniej było mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych. Na stoisku firmy Alcar np. młodzi adepci siatkówki mogli zagrać towarzyski mecz z zawodnikami Indykpolu AZS Olsztyn.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Hmm, wystarczy popatrzeć na listę organizatorów i od razu widać piękny konflikt interesów. Gazeta + miasto.
    już oceniałe(a)ś
    0
    3