To jest super festiwal, uwielbiamy tu grać - powiedziała ze sceny Daria Zawiałow, która zamknęła w niedzielę Olsztyn Green Festival 2022.

Za nami 24 koncerty na dwóch scenach. Tegoroczna edycja Olsztyn Green Festival przechodzi do historii. Niemal każdego dnia na Plaży Miejskiej bawił się komplet 9 tys. widzów dziennie.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

W tym roku ponownie wykupione zostały wszystkie karnety. Zabrakło też wejściówek na inaugurację i ostatni dzień imprezy.

Na OGF jest niepowtarzalny klimat

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  A co tam robiła ta blachara Wieniawa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Gdyby jeszcze było ciut ciszej, to byłoby idealnie. Mrozu i Daria mnie ogłuszyli. Nie wiem, czy jest tak na wszystkich koncertach, czy może akustycy OGF mają duże problemy ze słuchem. Ale np. Ralph był ok pod tym względem. A ogólnie jego koncert najbardziej mi się podobał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0