Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pozdrawiam Pani Zosiu, dzieki pani wiele zdjec z mojego zycia mam w rodzinnym albumie. Szkoda ze tak malo zdjec pojawilo sie a tej galerii. Pozdrawiam - Andrzej
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Niesamowite zdjecia. Czy galeria zdjec dostepna bedzie gdzies online?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Warto dodać, że zdjęcia będące na wystawie, zostały przygotowane i wywołane dzięki realizacji projektu w ramach budżetu partycypacyjnego przygotowanego przez CEiIK. Projekt realizowała Pani Edyta Jurkowska.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Godne podziwu to pożyteczne hobby. Autorka zdjęć dołożyła starań by zdjęcia były ciekawe. To historia Olsztyna, którą pamiętam. Muszę odszukać te wystawy, o których w artykule. Mógłbym oglądać w nieskończoność. Gratulacje. A jeżeli chodzi o komentarz do "Stawki" to było to trochę później, chyba 1966-67. Serdecznie pozdrawiam Panią Zofię.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Bardzo miło się ogląda takie zdjęcia. Proszę o więcej. Chciałbym jednak aby podawano aktualne nazwy ulic bo te sprzed pół wieku, niewiele już mi mówią (na szczęście).
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zdjęcie z Sobiesławem Zasadą zostało zrobione chyba na Al. Wojska Polskiego. W tle za publicznością widoczny budynek magazynów wojskowych przy ul. Dąbrowskiego. Jeżeli się mylę, to przepraszam ale chyba nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "NARÓD Z PARTIĄ" [-------------] "PARTIA Z NARODEM". Takie proste, demagogiczne hasła były wszędzie obecne...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Witam ... mam uwage do zdjecia z dziecmi na rowerach. Moim zdaniem nie jest to plac Swierczewskiego, tego rodzaju budynkow tam nie bylo. .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0