Bodaj po raz pierwszy w historii olsztyńskiej redakcji czytelnicy mają dziś (27 stycznia) do wyboru aż dwie okładki, na której są honorowi ambasadorowie naszej akcji na rzecz WOŚP.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wyborcza gra z WOŚP. Wylicytuj okładkę "Magazynu Olsztyn" - KLIKNIJ TUTAJ

Do 29 stycznia potrwa licytacja okładki "Magazynu Olsztyn" na rzecz WOŚP. Obecnie w grze jest sześć osób, a stawka wynosi 565 zł. Już dziś dziękujemy za zainteresowanie. Najwyższa kwota zostanie przekazana na walkę lekarzy z sepsą.

Nasze aukcje pierwszej strony mają kilkuletnią historię. Przypomnijmy, że rekordzistą jest Warmia Resort, rekreacyjno-wypoczynkowy ośrodek w Worytach. Jego właściciele przekazali chorym, za naszym pośrednictwem, 3,5 tys. zł.

Enej i Joanna Jędrzejczyk też wspierają WOŚP

W tym roku naszą akcję honorowo wsparli wojowniczka MMA Joanna Jędrzejczyk oraz Piotr Sołoducha, lider zespołu Enej. I dlatego bodaj po raz pierwszy w historii olsztyńskiej redakcji czytelnicy mają dziś (27 lutego) do wyboru aż dwie okładki, na której są nasi ambasadorowie. Wygrywając licytację na rzecz WOŚP, może się na niej znaleźć ktoś z Państwa.

Dwie okładki Magazynu Olsztyn z okazji 31. finału WOŚP
Dwie okładki Magazynu Olsztyn z okazji 31. finału WOŚP  Fot. Norbert Kaczan

Zwyciężczyni bądź zwycięzca tej licytacji będzie miał możliwość zaprezentować siebie, swoją pasję lub swoją firmę. Artykuły i zdjęcia ilustrujące tekst powstaną we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej". 

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Zasady publikacji

Przypominamy zasady publikacji wylicytowanej okładki "Magazynu Olsztyn":

 • materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Wyborczej";
 • tekst i fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji;
 • w materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy;
 • materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Wyborczej";
 • w materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich;
 • materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.

Okładkę można licytować od 20 do 29 stycznia. Planowany termin publikacji to luty 2023 r.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem