Przed nami wielkie święto studentów UWM, czyli Kortowiada. Uczestników jak co roku czeka masa atrakcji. "Wyborcza" też przygotowała coś extra - prenumeratę cyfrową za jedyne 4,90 zł za 4 tyg. czytania - PRZEZ CAŁE STUDIA, a do tego pakiet zniżek od naszych partnerów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wyborcza.pl to nie tylko polityka. Piszemy o filmach i serialach, recenzujemy najważniejsze wydarzenia kulturalne, wspieramy inicjatywy proekologiczne i o nich piszemy, a dzięki tytułom takim jak "Duży Format" czy "Wysokie Obcasy" dzielimy się wyjątkowymi historiami, których nie da się zapomnieć. Subskrypcja Wyborcza.pl zdaje egzamin w studenckim życiu. Poza dostępem do treści zyskujesz dodatkowo rabaty od naszych Partnerów:

Darmowy 6-miesięczny dostęp Standard TOK FM

Podcasty TOK FM na stronie WWW oraz radio internetowe z muzyką zamiast reklam. Do tego aplikacja mobilna na jedno urządzenie.

Bezpłatny miesiąc usługi Starter WP Pilot

Telewizja online z największymi polskimi stacjami. Prawie wszystkie kanały można oglądać w rozdzielczości Full HD. Plus dostęp na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

30 proc. zniżki przez 6 miesięcy na abonament Legimi Pakiet e-booki + audiobooki

E-booki i audiobooki bez limitu. Zyskasz dostęp na 4 urządzeniach i będziesz mieć możliwość wrzucenia własnych e-booków spoza listy Legimi.

20 proc. zniżki na nasze festiwale muzyczne

Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Artur Rojek, Ralph Kaminski. To tylko kilku wspaniałych artystów, którzy wystąpią w tym roku na festiwalach organizowanych przez Agorę. Co Jest Grane Festival, Olsztyn Green Festival, Białystok New Pop Festival, RE: Rzeszów Festival - w ramach oferty studenckiej jeden bilet na każdy z tych festiwali kupisz aż 20 procent taniej.

Z oferty studenckiej mogą skorzystać wszyscy studenci, którzy nie mają jeszcze subskrypcji Wyborcza.pl. Tuż po zakupie prenumeraty otrzymasz w wiadomości e-mail szczegóły dotyczące realizacji zniżek od TOK FM, WP Pilot oraz Legimi. Kolejnego dnia wyślemy również wiadomość e-mail z kodem zniżkowym na zakup biletów na festiwale.

Promocja obowiązuje od 27.01.2022 r. do 31.12.2022 r., ale może zostać przedłużona.

Kup prenumeratę i zyskaj dodatkowe zniżki.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej