Reporterzy "Wyborczej" przygotowali film podsumowujący Olsztyn Green Festival 2021.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak pisaliśmy na olsztyn.wyborcza.pl, Olsztyn Green Festival przyciągnął od piątku do niedzieli tysiące osób z całego kraju. 

Reporterzy "Wyborczej" przygotowali film podsumowujący Olsztyn Green Festival 2021.

W czasie OGF’21 na dwóch scenach odbyło się ponad 20 koncertów. Do historii przejdą występy Organka, Krzysztofa Zalewskiego, Kwiatu Jabłoni czy Clock Machine.

Na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel" było także pięć dodatkowych stref, zupełnie innych, ale mających zielone punkty wspólne. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Komisji Europejskiej w Polsce, gdzie można było przejechać się symulatorem auta elektrycznego czy też kolejką górską w technologii VR, która umożliwia podróżowanie między konarami drzew lub na wysokości górskich szczytów.

Również Festiwalowe Studio Spotkań z Dobrą Energią, gdzie podejmowano ważne rozmowy na temat ekologii, przykuło uwagę festiwalowiczów. Gościli w nim Adriana Czupryn, szefowa Szwajcarskiej Organizacji Turystycznej, Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego czy artystka Misia Furtak.

Z kolei strefa UWM zgromadziła młodszych uczestników na pokazach eksperymentów chemicznych.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Organizatorzy i partnerzy

Organizator: Agora S.A., Wyborcza.pl, współorganizator: Urząd Miasta w Olsztynie

Patronat honorowy: Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Partner główny: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Partner EKO: Dobra Energia Dla Olsztyna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynie

#Dobra Energia zawsze z Olsztynem
#Dobra Energia zawsze z Olsztynem  materiały prasowe

Partnerzy: Perła - Browary Lubelskie, Renee, Instax Fuji Film, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski,

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Eobuwie.pl, Modivo, Michelin, Rebel, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie, Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, Alcar Autoryzowany Koncesjoner Renault, Galeria Warmińska, Aura Centrum Olsztyna, On Lemon, Lody Bolero, Społem

Patroni medialni: Wyborcza.pl, Helios, Kino Polska Muzyka, Wp.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem