Pogoda na Warmii i Mazurach w ten weekend - nie da się ukryć - mogłaby być lepsza. Za mokro i za chłodno, choć będą też momenty lepsze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pogoda na Warmii i Mazurach najlepsza będzie w piątek, kiedy przy częściowych zachmurzeniu temperatury będą dochodziły po południu do 12 stopni Celsjusza. W nocy oczywiście znacznie chłodniej - zaledwie 4 stopnie.

W sobotę ma być cieplej, nawet do 14 stopni Celsjusza, za to po południu zachmurzy się i może popadać deszcz. Taka aura będzie towarzyszyła nam już przez resztę dnia. Pociechą jest to, że synoptycy wskazują, że będą to raczej lekkie i przejściowe opady.

Natomiast w niedzielę może spłatać figla tym, którzy liczyli na kolejny ciepły dzień. Szansa na lekki deszcz największa będzie w pierwszej części dnia. Większym rozczarowaniem będą jednak spadki temperatury. W niedzielę nie przekroczy ona 8 stopni Celsjusza.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem