Pogoda lubi być kapryśna, a zima jeszcze dała znać o sobie i zaskoczyła szczególnie kierowców. Na drogach zanotowaliśmy wiele - także bardzo groźnych - zdarzeń. Teraz znowu na Warmii i Mazurach nastąpi zmiana warunków pogodowych.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pogoda na Warmii i Mazurach w sobotę ma przynieść temperatury w okolicach zera stopni Celsjusza. Poczucie chłodu będzie jednak mniejsze dzięki słońcu, które tego dnia powinno przebijać się zza chmur.

W niedzielę już cieplej - ok. 3 stopni na plusie, ale więcej chmur i może spaść śnieg. W poniedziałek nawet 4 stopnie powyżej zera i więcej słońca. 

Zdecydowanie cieplej od wtorku. Wtedy temperatury pokażą nawet 7 stopni Celsjusza na plusie, Od połowy tygodnia dodatnie temperatury będą także w nocy, a pod koniec tygodnia w ciągu dnia nawet kilkanaście stopni powyżej zera, zatem będzie już można mówić o  wiośnie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem