Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dwa tygodnie temu organizatorzy ogłosili pierwszych artystów Olsztyn Green Festival 2021. Teraz poznaliśmy następnych wykonawców, którzy zaprezentują się nad malowniczym jeziorem Ukiel.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

** Karaś/Rogucki: duet, który pojawił się na polskim rynku muzycznym po tym, jak działalność zawiesiły formacje Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a do tego obaj tworzą muzykę.

 

** Sorry Boys: jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.

** Misia Furtak: kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i basistka. Razem z zespołem Tres.B laureatka Paszportu „Polityki” w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku. Współpracowała m.in z kwintetem Wojtka Mazolewskiego.

** Kirszenbaum: po świetnie przyjętym debiucie zatytułowanym „Stypa komedianta”, Kacper Szpyrka i Jakub Wiśniewski przygotowali dla swoich fanów (i nie tylko) płytę zatytułowaną „Się”.

 

Przypomnijmy, że organizatorzy ogłosili już udział także następujących artystów: sanah, Natalia Przybysz i Miuosh.

Olsztyn Green Festival 2021

13-15 sierpnia 2021, CRS „Ukiel” w Olsztynie. Bilety do kupienia na: ebilet.pl i goingapp.pl. Bilety kupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Organizator: Agora SA, Współorganizator: Urząd Miasta w Olsztynie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.