Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

** Adres mailowy do redakcji Wyborczej Olsztyn: redakcja@olsztyn.agora.pl

Poczta elektroniczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób na kontakt z redakcją. Zachęcamy do zastępowania nią tradycyjnych listów. Zapraszamy.

** Olsztyn.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych. Jesteśmy na:

Facebooku

Twitterze

** Adres korespondencyjny: Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

** Biuro ogłoszeń: reklama@olsztyn.agora.pl

Poczta elektroniczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób na kontakt z redakcją. Zachęcamy do zastępowania nią tradycyjnych listów. Zapraszamy.

** Redakcja

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej": Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl: Jarosław Kurski

Redaktor naczelny lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Olsztynie: Norbert Kaczan, norbert.kaczan@olsztyn.agora.pl

Dziennikarze:

** Iwona Görke (współpracownik), iwona.goerke@gmail.com

** Tomasz Kurs, tomasz.kurs@olsztyn.agora.pl

** Grzegorz Szydłowski, grzegorz.szydlowski@olsztyn.agora.pl

** Martyna Siudak (współpracownik), siudak.martyna@gmail.com

Fotoreporterzy:

Robert Robaszewski, robert.robaszewski@olsztyn.agora.pl

Arkadiusz Stankiewicz, arkadiusz.stankiewicz@agora.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.