Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

** Adres mailowy do redakcji Wyborczej Olsztyn: redakcja@olsztyn.agora.pl

Poczta elektroniczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób na kontakt z redakcją. Zachęcamy do zastępowania nią tradycyjnych listów. Zapraszamy.

** Olsztyn.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych. Jesteśmy na:

Facebooku

Twitterze

** Adres korespondencyjny: Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

** Biuro ogłoszeń: reklama@olsztyn.agora.pl

Poczta elektroniczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób na kontakt z redakcją. Zachęcamy do zastępowania nią tradycyjnych listów. Zapraszamy.

** Redakcja

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej": Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl: Jarosław Kurski

Redaktor naczelny lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Olsztynie: Maciej Nowakowski, maciej.nowakowski@olsztyn.agora.pl

Dziennikarze:

** Norbert Kaczan, norbert.kaczan@olsztyn.agora.pl (redaktor, dziennikarz odpowiedzialny za treści dotyczące kultury, CJG)

** Kasper Kalinowski (współpracownik), kasper.kalinowski@olsztyn.agora.pl

** Tomasz Kurs, tomasz.kurs@olsztyn.agora.pl

** Grzegorz Szydłowski, grzegorz.szydlowski@olsztyn.agora.pl

Fotoreporterzy:

Robert Robaszewski, robert.robaszewski@olsztyn.agora.pl

Arkadiusz Stankiewicz, arkadiusz.stankiewicz@agora.pl

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.