Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od wtorku będzie można bez przeszkód, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego robić zakupy w Aurze Centrum Olsztyna i Galerii Warmińskiej. Klienci obu centrów, którzy, korzystając z aplikacji Sezam, wydadzą 300 zł, otrzymają w prezencie voucher o wartości 50 zł.

– Nasza radość z otwarcia galerii handlowych i powrotu do nas klientów jest tak wielka, że postanowiliśmy ufundować wszystkim prezenty – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager. W sumie klientom Aury i Galerii Warmińskiej zostanie rozdanych 40 tys. zł. Gotówka będzie przekazywana w postaci bonów zakupowych w Galerii Warmińskiej i kart podarunkowych w Aurze Centrum po 20 tys. zł na centrum.

Żeby otrzymać prezenty, klienci obu centrów muszą zeskanować paragony przy pomocy aplikacji Sezam (będą ją pomagały instalować hostessy obecne na pasażach). W obu centrach powstaną przeznaczone do akcji stoiska. Każdy, kto wyda na zakupach co najmniej 300 zł, zeskanuje w danym dniu paragony i zgłosi się do punktu, otrzyma voucher na 50 zł. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Osobom, które będą potrzebowały pomocy w skanowaniu paragonów, także pomogą hostessy.

– Ważną informacją dla klientów jest to, że paragony z różnych sklepów łączą się. Warto więc wybrać się na duże zakupy do naszych centrów – dodaje Natalia Tur.

Przypominamy, że osoby, które korzystają z aplikacji Sezam 2.0, wymieniają w niej wydane w Aurze i Galerii pieniądze na punkty. Punkty te można wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu nagród, który jest dostępny w aplikacji.

Więcej na www.galeria-warminska.pl i www.auracentrum.pl.
Warmińska Aura #poprawsobienastrój

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.