• Adres mailowy do redakcji Wyborczej Olsztyn:
  • redakcja@olsztyn.agora.pl
  •   
  •   
  • Adres korespondencyjny:
  • ul. Nowowiejskiego 9
  • 10-162 Olsztyn
  •  
  •   
  • Telefon do dyżurnego dziennikarza:
  • (89) 527 38 00
  • Redaktor naczelny Wyborcza.pl: Jarosław Kurski
  • Redaktor naczelny Gazety Wyborczej w Olsztynie: Maciej Nowakowski, maciej.nowakowski@olsztyn.agora.pl
  •   
  • Dziennikarze i redaktorzy: Iwona Görke, iwona.gorke@olsztyn.agora.pl Norbert Kaczan, norbert.kaczan@olsztyn.agora.pl (w tym kultura, CJG) Michał Koronowski, michal.koronowski@olsztyn.agora.pl Tomasz Kurs, tomasz.kurs@olsztyn.agora.pl Grzegorz Szydłowski, grzegorz.szydlowski@olsztyn.agora.pl Sebastian Chrostowski, sebastian.chrostowski@olsztyn.agora.pl (współpracownik, sport) Martyna Siudak, martyna.siudak@olsztyn.agora.pl (współpracowniczka)
  • Fotoreporterzy: Robert Robaszewski, robert.robaszewski@olsztyn.agora.pl Arkadiusz Stankiewicz, arkadiusz.stankiewicz@olsztyn.agora.pl
  • Dział sprzedaży Gazety Wyborczej w Olsztynie: 89 678 60 12