Polub

Co jest grane 24

4224 imprez dziś
Do poczytania
 • Capital Of Rock na Stadionie Wrocław. Ogień na scenie, czyli Rammstein i inni

  Capital Of Rock na Stadionie Wrocław. Ogień na scenie, czyli Rammstein i inni

  MUZYKA

  Ponad siedem godzin muzyki i światowej sławy gwiazdy, czyli Rammstein i Limp Bizkit - tak będzie wyglądać sobotni Capital Of Rock na Stadionie Wrocław, jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w tym roku w Polsce.

Nie przegap!
 • Darmowa wycieczka po Olsztynie

  Darmowa wycieczka po Olsztynie

  plener

  W każdą sobotę lipca i sierpnia o godzinie 16.00 proponujemy Państwu darmową wycieczkę po Olsztynie. Spacer rozpoczyna się przy Miejskiej Informacji Turystycznej w Ratuszu (pl. Jana Pawła II 1, wejście od ul. 1 Maja).Podczas dwugodzinnej wycieczki uczestnicy będą mogli zobaczyć Targ Rybny, zamek Kapituły Warmińskiej (z zewnątrz), pomniki Mikołaja Kopernika, Rynek Starego Miasta, katedrę. Kolejnym punktem wycieczki jest zwiedzanie Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności” mieszczącego się w zrewitalizowanym Tartaku Raphaelsohnów. Dalej spacer prowadzi przez Park Centralny. Koniec wycieczki o 17.50 przy Planetarium. Punkty na trasie wycieczki:1 Nowy Ratusz, 2 Brama Górna zwana Wysoką Bramą, 3 Targ Rybny, 4 Pomnik Kopernika, 5 Zamek Kapituły Warmińskiej, 6 Ławeczka Kopernika, 7 Rynek Starego Miasta, 8 Bazylika Konkatedralna pw. św. Jakuba Starszego, 9 Tartak Raphaelsohnów, 10 Park Centralny, 11 Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Sausage Party

  Sausage Party

  animowany

  Ocena 3/6

  Naprawdę hardcorowa komedia animowana dla dorosłych widzów. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Towarzyszą jej inne produkty spożywcze, którym zawsze mówiono, że kiedy tylko trafią do sklepowego wózka na zakupy, znajdą się w raju, krainie szczęśliwości i wiecznej radości, gdzie rzeki płyną soczystym ketchupem, a mleczna droga naprawdę jest z mleka. Kiedy jednak Frank wraz z przyjaciółmi wydostają się ze sklepu, rzeczywistość przedstawia się zgoła inaczej. Wystarczy zajrzeć do hot doga...

 • Barbie: gwiezdna przygoda

  Barbie: gwiezdna przygoda

  animowany

  Piękna Barbie tym razem w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce. W podróży przez przestworza towarzyszy jej ukochane zwierzątko, oddany, wierny przyjaciel Pupcorn. Pewnego dnia zmienia się wszystko. Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Ale uratowanie kosmosu to zadanie idealne dla pięknej księżniczki Barbie. Na tajemniczej planecie dołącza do grupy ratującej gwiazdy. Poznaje tam wielu nowych, wspaniałych przyjaciół, którzy wspólnie próbują ocalić galaktykę. Wkrótce Barbie odkrywa w sobie niezwykłą siłę – wie, że jeśli tylko będzie słuchać swego serca, z pomocą przyjaciół, może stanąć na czele wszechświata…

 • Mechanik: Konfrontacja

  Mechanik: Konfrontacja

  akcja

  Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.